www.wiadomosci24.pl

Jestem również redaktorem w portalu www.wiadomosci24.pl – to właśnie w tym portalu mogłem rozwijać swoje zainteresowania tematyczne i pisać artykuły o tematyce, która mi się podobała – była to w znacznej części ekonomia. Polecam wszystkim ten portal zarówno do czytania jak i również pisania.

www.profesus.pl

Jest to bardzo ciekawy portal, który dodał naszą stronę jako „polecane linki” - za co bardzo dziękujemy

www.ewelina-jakubiak.pl

www.chudnijztrenerem-program.pl

Udzielając odpowiedzi na pytania, które znajdują się w dziale „Zdrowie i Uroda”, trenerka personalna i motywacyjna Kobiet – Pani Ewelina Jakubiak, wykazała się bardzo dużą wiedzą spokrewnioną ze wszystkimi aspektami zdrowego trybu życia oraz odpowiedniego i bezpiecznego połączenia wszystkich jego elementów, w celu osiągnięcia optymalnych rezultatów. Wywiad bardzo mi zaimponował

www.konektia.pl

Portal konektia.pl zamieścił w końcowej literaturze wzmiankę, że niektóre informacje były zaczerpnięte z naszego portalu – to miłe, że robię coś, z czego inni również mogą korzystać.

www.edulandia.pl 

Jeden z pierwszych moich linków... :)

www.ambasadaglosu.pl

Administrator funpage'u na facebook'u (strony Internetowej) uraczył nas kilkoma wspaniałymi słowami, które to odnosiły się do naszego Portalu: "Interesująca strona. Konkretnie i rzetelnie". Wasze szkolenia również muszą być bardzo ciekawe i interesujące.

www.neurolution.pl

Po rozmowie z właścicielem portalu, doszedłem do wniosku, że obydwoje możemy sie wiele od siebie nauczyć

www.perfectdating.pl

Szkoleniowcy firmy "PerfectDating", również są odpowiednimi fachowcami w swojej dziedzinie.

Przepraszam jeśli o kimś zapomniałem (wzmianki będą dodawane na bieżąco.)