Randka jest nagrodą za udany podryw

 

Trzeba poświęcić trochę czasu i energii, by zrealizować ten cel. Najważniejsze jest jednak to, że rezultaty naszych starań zostaną w końcu docenione. Podrywanie w obecnych czasach jest dużo łatwiejsze niż jeszcze 20 lat temu. Do dyspozycji mamy nie tylko metody tradycyjne, ale również nowoczesne narzędzia do których zaliczamy przede wszystkim Internet. Jak poderwać dziewczynę? Jak poderwać chłopaka? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym dziale Randka i Podryw.


Co należy sobie uzmysłowić zanim rozpoczniemy poszukiwanie naszej drugiej połówki?


Na samym początku musimy sobie uświadomić, kto znajduje się w centrum naszego zainteresowania. Każdy z nas ma inny model ideału i inne oczekiwania względem partnera/partnerki. Zazwyczaj jednak osoba, którą chcemy poderwać przyciąga nas fizycznie bądź intelektualnie... Tak, bardzo często zdarza się, że ludzi nie przyciąga do siebie atrakcyjność fizyczna, tylko inne komponenty tj.: sprawność intelektualna, ubiór, budowa ciała, cechy charakteru czy nawet zasobność portfela. Nie ma jednej zasady, która sprawi, że poderwiemy każdą napotkaną na naszej drodze osobę, a to właśnie za sprawą o której wspomniałem wcześniej. Mowa ciała, którą zaprezentujemy napewno w jakimś stopniu może przyczynić się do powstania bądź zaprzestania wzajemnych relacji. Dlatego też należy zawsze pamiętać by być po prostu sobą. Wtedy też czujemy się swobodnie i pewnie, a to zaprocentuje tym, że nie będziemy odebrani jako niedojrzali. Część z nas doskonale wie, że pieniądze mogą okazać się bardzo pomocne, jednak pamiętajcie, by nigdy nie decydowały o waszych relacjach partnerskich. Związki w których nie ma miłości, zwykle nie trwają długo i pozostawiają wiele przykrych wspomnień.


Randka jest nagrodą za czas, który poświęciliśmy na jej urzeczywistnienie


Randka jest spotkaniem dwóch osób, które nie znają się dostatecznie dobrze, a wspólne spędzanie czasu przez nich ma na celu uzmysłowienie im, czy chcą kontynuować wzajemne relacje, czy też nie. Jednak by do randki doszło, potrzebne są umiejętności nawiązywania kontaktów personalnych, a z tą umiejętnością nie wszyscy radzimy sobie dostatecznie dobrze. Podstawą więc jest zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na stronie głównej portalu - komunikacja niewerbalna.  Zanim zabierzemy się jednak za najtrudniejszą część naszej misji, musimy uwierzyć we własne siły i możliwości, gdyż bez pozytywnego przekonania odnoszącego się do swojej osoby, nigdy nie uzyskamy aprobaty innych. Pozytywne myślenie powinno więc towarzyszyć nam każdego dnia, gdyż to właśnie ono daje nam „power” do działania, a nam przecież chodzi o taką energię. Skuteczny podryw wymaga od nas sporego wysiłku i poświęcenia czasu. W podrywaniu jest tak samo jak w grze. Możesz przechodzić misje po misji, ale czasem przytrafić się może „game over”. Dlatego też w przypadku porażki istnieje jeszcze możliwość alternatywna, mianowicie „try again”, która to pozwala nam kontynuować naszą przygodę. Podstawowy model podrywu został przedstawiony na przykładzie gry komputerowej, by wam lepiej uzmysłowić co was niebawem czeka.


Od czego należy więc zacząć podryw?


Do dyspozycji mamy kilka typów podrywania. Zaliczamy do nich metody: tradycyjne, nowoczesne oraz tzw. hybrydy, czyli połączenie klasyki z innowacyjnością. Współczesny świat wymaga od nas szybkiego uczenia się oraz wykorzystywania wszystkich swoich możliwości, dlatego też polecamy, byście zapoznali się ze wszystkimi rodzajami podrywania i nie ograniczania się tylko do jednego typu. Osobiście spotkałem się z „bajkopisarzem”, którzy to twierdził, że potrafią zdobyć numer telefonu do każdej dziewczyny w maksymalnie 5 minut. W praktyce jednak okazał się nieskuteczny, bo zapomniał, że czasem ma się maksymalnie kilkanaście – kilkadziesiąt sekund by zdobyć numer telefonu. Przecież może się ona śpieszyć do domu, pracy, czy na uczelnie itd. Poza tym może mieć chłopaka, męża lub "nie lubić" facetów itd. 

Nigdy nie powinieneś być zbyt pewny siebie podczas akcji podrywu, gdyż możesz zostać odebrany jako osoba nieprzyzwoita i niegrzeczna. Powinieneś sobie uświadomić, że w klubie nocnym atmosfera jest bardziej luźna, a w pracy, czy szkole nie zawsze powinieneś pozwolić sobie na tzw. „łowy”. Jeżeli już musiś podrywać w szkole to daj sobie maksymalnie 2, 3 próby. Jak będziesz podrywał więcej to każda następna będzie wiedzieć, że nie była pierwsza, ale że podchodzisz do każdej. 

Rozpoczynając swoja przygodę z podrywaniem, warto zaprosić zaprzyjaźnionego kumpla by towarzyszył ci podczas przygody, która na pewno będzie dla ciebie wspaniałym doświadczeniem. Powracając jednak do początkowego etapu podrywania, powinieneś uzbroić się w cierpliwość i zapomnieć o nieśmiałości. Kumpel, który będzie ci towarzyszył podczas „nauki uwodzenia”, również może uczyć się razem z tobą. Pierwsze kroki warto stawiać w galeriach handlowych bądź miejscach, gdzie jest duży przemiał ludzi. Na początku wybierzcie dziewczyny, które chodzą parami, czuja się one pewne siebie i na pewno nie dostaniesz numeru telefonu, ale przecież nie od razu Rzym zbudowali. Zapytaj się, czy nie wiedzą, gdzie jest sklep z wędkami, albo z bielizną damską. Na początku trzeba nauczyć się śmiałości i przezwyciężyć tremę. Zobaczysz, że po kilku próbach zaczniesz zbierać doświadczenie, które już przy piętnastej próbie sprawi, że nie będziesz się bał rozmawiać z dziewczynami. Nie przejmujcie się, jak usłyszycie, że nie wie, albo nic nie odpowie - również takie sytuacje mogą się zdarzyć. 


Kiedy będzie pierwsza randka?


Mając nieco szczęścia, już przy pierwszej próbie możemy spotkać miłość naszego życia. Większość nieco wtajemniczonych w tą dyscyplinę „sportu”, jednak dobrze wie, że podrywanie nie należy do zadań najłatwiejszych. Jednak, życie nie jest aż tak skomplikowane i trudne jak się nam wszystkim wydaje. Dlatego tez natura wyposażyła ludzi w możliwość wysyłania nie tylko komunikatów werbalnych, ale również niewerbalnych. To właśnie komunikacja niewerbalna pomaga nam w większym stopniu przypuszczać, czy faktycznie kogoś przyciągamy, czy też nie. Jedak nawet zespół sygnałów niewerbalnych, nigdy nie daje 100% pewności, potwierdzających zauroczenie, czy też jego brak. Początkujący podrywacz z pewnością z czasem dopiero nabierze wprawy zwracania uwagi na te jakże ważne szczegóły, które wysyła dziewczyna.

 

 

Jak poderwać dziewczynę?

 

Jak poderwać kobietę?

 

Jak poderwać faceta?

 

Jak uwodzą mężczyźni?


Jak uwodzą kobiety?

 

 

 Zapraszamy do polubienia i aktywności na Naszym funpage'u: Komunikacja Niewerbalna

Reklama