Jeśli myślisz, że jest to niesamowicie trudne zadanie to od razu powiem Ci, że tak nie jest. "mission impossible" to odzyskanie zaufania byłej dziewczyny, którą to bardzo kochałeś, a której przez głupotę podpadłeś - "Jak się odkochać", już niebawem w naszym portalu. Przyjmijmy, że dziewczyną w tym poradniku jest płeć piękna w wieku późno licealnym – studenckim (18 – 25) Kobieta zaś to płeć piękna w wieku 25+ Zawsze lepiej jest podrywać osoby w zbliżonym wieku – swoje rówieśniczki. Płeć piękną należy zawsze szanować. W poradniku zaprezentujemy ciekawe wskazówki jak kogoś poznać (poderwać) w różnych miejscach i okolicznościach: na mieście, w pracy, na uczelni, w klubie muzycznym przez Internet, dzięki naszym znajomym czy nawet przez Swatankę, w sanatorium itd. Sposobó jest bardzo dużo, pamiętaj jednak że każdy ma inne możliwości, środki oddziaływania oraz prezencję. Poniżej wyjaśnimy jak poderwać w prosty sposób dziewczyne / kobietę.

Zanim przejdziemy do setna sprawy, cofnę się w czasie i wyjaśnię jak to wszystko się zaczęło. Pamiętam jak jeszcze chodziłem do 3 klasy gimnazjalnej i wraz z całą klasa mieliśmy dodatkowe zajęcia, których nie było w planie lekcji. Jeśli dobrze pamiętam to był to przedmiot: „pierwszy raz”, czy coś z tego cyklu. Kobieta opowiadała nam jak się zabezpieczać przed pierwszym stosunkiem itd. Zapamiętałem również do dziś, że jej atrybutami, przedmiotami, które nam prezentowała, były: kondomy i tampony. Może tamponów nie było – nie pamiętam już. Wtedy chyba wszyscy oprócz Saxona byliśmy jeszcze prawymi i bez grzechu ludźmi. No właśnie – i tu przechodzimy do sedna, mianowicie uczyli nas jak z tego korzystać, a nie nauczyli co zrobić by to wykorzystać. To tak samo jak kupić kilka kilogramów ryb, zamiast zaopatrzyć się w najtańszą używaną wędkę z haczykiem, zanętą i przynętą.

W liceum też nie każdy z nas był asem z zakresu podrywania i nie każdy miał piątki z matematyki. Zgadza się, nie bez przyczyny określa się matematykę jako królową NAUK i nie chodzi tu o funkcje trygonometryczne, które nauczycielka wpajała nam przez pół roku do głowy, a po kilku latach nikt z nas nie ma już pojęcia czym to w ogóle jest. Nauczycielka skupiała się może i na czymś bardzo ważnym i potrzebnym, ale jak się okazało, zupełnie bezużytecznym. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że w podrywaniu, jak i w matematyce, by zabłysnąć, musisz mieć chodź podstawową wiedzę z zakresu obliczeń procentowych, prawdopodobieństwa oraz niewiadomych. W skrócie brzmi to następująco: nie wiesz czy poderwiesz jakąś dziewczynę, ale musisz obliczyć prawdopodobieństwo za pomocą obliczeń procentowych.

Zanim jednak przejdę do omówienia sposobów oraz różnych miejsc, gdzie można podrywać dziewczyny i kobiety, to musisz wiedzieć, że przysłowie „tego kwiatu to pół światu” będzie dla Ciebie od dziś wartym do zapamiętania zwrotem... Od czego należy zacząć podryw – czyli jak poderwać dziewczynę kobietę. Nie ma jednej uniwersalnej metody, która sprawiła by, że poderwał byś każdą dziewczynę na świecie. Jednak istnieję metody, które mogą sprawić, że możesz zdobyć jej zainteresowanie, które jednak i tak nie zawsze sprawi, że ją poderwiesz. Zaprezentuję teraz prosty przykład, który możesz wypróbować kilka, kilkanaście razy. Najlepiej stosować tą metodę na mieście, gdzie jest sporo osób. Poćwiczysz przy okazji wspomnianą wcześniej „matematykę” oraz zdobądź troszkę doświadczenia przy nawiązywaniu kontaktów z innymi osobami. Osobiście korzystałem z tej metody wiele razy ( może nawet kilkadziesiąt, jak nie set..) Bardzo ważne jest również by towarzyszył ci twój kumpel, wtedy też będziesz bardziej pewny siebie. Sytuacja wygląda następującą, mianowicie idziecie w miejsca gdzie jest dużo osób i w takie gdzie jest ich spora rotacja tzn. przemieszczają się. Jeżeli spodoba ci się jakaś dziewczyna i podejrzewasz, że masz chodź minimalne szanse by dostać numer – to próbujesz. Pierwsze pytanie powinno być neutralne tj.: „nie wiesz może która godzina, bo padła mi bateria w smartfonie” albo "w zegarku".Odpowiedzi jaki możesz usłyszeć są przeróżne. Może się zdarzyć że nic nie odpowie, albo powie, że nie ma telefonu, czy tam zegarka. Jednak może się również zdarzyć, że odpowie która jest godzina. Jeśli odpowie która jest godzina to masz za sobą 1/3 pracy wykonane. Jednak zapytanie się o godzinę nie wystarczy, musi paść kolejne pytanie które zadasz dosyć szybko po tym jak ci odpowie. Jak czasem pytam się: „ co myślisz o facetach, którzy nie noszą zegarków?” Tu zaczyna się drugi etap podrywu. Mianowicie dziewczyna już wie, że cie zainteresowała oraz to, że chciałbyś się dowiedzieć, jaka jest jej opinia na temat zegarków. Te pytanie również wydaje się być neutralne. Nie pytasz się przecież gdzie mieszka, gdzie idzie dziś na imprezę ani o nic co jest jej prywatną sprawą. Jeśli Ci odpowie to masz już 2/3 pracy za sobą i nie masz już nic do stracenia. W rezultacie dajesz jej krótką odpowiedź – co myślisz o jej opinii i masz już z górki. Jeśli widzisz, że i tak nie jest zainteresowana kontynuacją rozmowy to nawet nie proś o jej numer. Jeśli jednak stwierdzisz, że chodź są minimalne szanse by zdobyć do niej kontakt, to nie wahaj się. Spytaj się czy da ci do siebie numer. Kombinacje są różne, możesz dodać, że niedawno się przeprowadziłeś i jak by znalazła kiedyś wolny czas to czy by nie poszła gdzieś z tobą, np. na spacer, bilard itd.

Pamiętaj, że drugim pytaniem, które zadasz wcale nie musi być te które wskazałem. Zamiast powiedzieć: „co myślisz o facetach, którzy nie noszą zegarków?”, możesz być nieco odważniejszy i zapytać się: „jak ma na imię tak piękna dziewczyna / kobieta”? Jeśli ci odpowie to nadzieja, że dostaniesz numer jest dosyć wielka. Jednak musisz dalej z nią rozmawiać. Ta opcja wydaje się być rozsądniejsza np. na uczelni. Wtedy musisz zapamiętać jej imię i gdy ją zobaczysz to powiedz: „cześć (i powiedz jej imię)”. Najlepiej po kilku minutach do niej podejść i zagadać, oczywiście od czasu, gdy już ją poznałeś. Po kilku dniach to już nie będzie to samo. Mówimy cały czas o godzinie i o zegarkach, teraz przejdziemy do innego pytania, które to możesz zadać, a które to w żadnym stopniu nie będzie wkraczać w jej prywatność. Wbrew pozorom dziewczynę / kobietę można poderwać nawet na tekst: „ nie wiesz może gdzie jest pałac kultury?”, albo: „czy nie wiesz gdzie jest KDT?” jest dużo różnych pytań, które możesz zadać dziewczynie a przy okazji są one w miarę kulturalne. Nie wkraczasz w jej prywatne życie. Pamiętaj jednak, że podstawą sukcesu jest rozmowa.

Na samym początku wspomniałem o matematyce: procentach, niewiadomych i o prawdopodobieństwie. Z tego zaczniesz dopiero korzystać jak będziesz miał za sobą kilkanaście kilkadziesiąt prób. Jeżeli po dwudziestu próbach stwierdzisz, że żadna dziewczyna nie dała ci numeru, albo że dostałeś, ale był on nie prawdziwy to się nie przejmuj, tylko poproś swoją najlepszą koleżanke i powiedz jej, że coś jest nie tak. Ze próbowałeś poderwać jakąś dziewczynę ale żadna nie dała ci numeru. Może ona podpowie ci, co robisz źle. Bardzo ważna może okazać się komunikacja niewerbalna oraz mowa ciała. Tak to właśnie komunikacja niewerbalna oraz mowa ciała mogą w znaczącym stopniu podnieść wrażenie, które dociera od nas do odbiorcy. Już wkrótce napiszemy więcej wskazówek dotyczących właśnie naszej prezencji podczas nawiązywania relacji interpersonalnych. Wspomniałem przed chwilą że może zdarzyć się sytuacja, że dostaniesz numer od dziewczyny, ale niestety nie będzie on prawdziwy. TAK, to niestety prawda, może nawet bardzo bolesna, ale średnio co drugi numer, który dostaniesz prawdopodobnie będzie fałszywy. Jednak pocieszające jest to, że co drugi numer powinien być prawdziwy.

Jak to wygląda w praktyce? Ja kiedyś na 10 prób, które wykonałem, miałem 7 porażek, jeden fałszywy numer oraz 2 prawdziwe. Oznacza to, że moja skuteczność bezwzględna sięgnęła 20% - mimo iż miałem 3 numery telefonów. 80% to niestety próby nieskuteczne. Dlatego ty na samym początku nie przejmuj się że nie wychodzi. Nawet mi przytrafia się 8 nieudanych prób pod rząd. Dla kontrast dodam, że czasem może przytrafić się hattrick – 3 numery telefonów do dziewczyn pod rząd.

 

Jak poderwać dziewczynę / kobietę w autobusie? Taki podryw też jest możliwy, jednak należy on do jednych z trudniejszych, gdyż w takim środku lokomocji jest ograniczona przestrzeń działania. Poza tym w większości przypadków dziewczyna może po prostu pomyśleć, że jesteśmy nachalny. Jeśli chcesz spróbować poderwać jakąś dziewczynę w autobusie (nie próbowałem tego nigdy robić w tramwaju, trolejbusie, czy pociągu) to musisz pamiętać, że lepiej jest to robić jak pojazd nie jest zatłoczony - dlaczego? (O tym dowiesz się w podziale strefy dystansu komunikacyjnego). Na samym początku musisz zadać jakieś neutralne pytanie, np.: „nie wiesz czy ten autobus jedzie na pętle?” - naturalne jest, że dziewczyna powie ci że jedzie, a wtedy zapytaj się, czy na tą czy na tamtą, bo sporadycznie jeździsz tą linią - dodaj. W następstwie powinieneś jakoś podziękować dziewczynie za wskazówkę. Możesz np. powiedzieć, że fajnie że mi podpowiedziałaś, bo już myślałem, że zabłądziłem., albo że jadę w złym kierunku. Później trzeba dalej kontynuować interakcję. Możesz wspomnieć, iż chciałbyś się jakoś zrewanżować za to, że ci podpowiedziała i czy była by jakaś szansa, żeby zaprosić ją na kawę, albo coś innego do picia. Jak odpowie, że ma chłopaka (podrywanie mężatek raczej nie wchodzi w grę), to nie kontynuuj rozmowy, tylko najlepiej wysiądź z autobusu na bieżącym przystanku, natomiast jeśli usłyszysz, że nie rozdaje ona numerów na prawo i lewo (bo to zapewne podczas podrywania będziesz słyszał najczęściej) to musisz powiedzieć, że pomyślałeś sobie że jest ona bardzo fajną dziewczyną, a ty wcale nie podrywasz innych dziewczyn. Wspomniałem, że podczas podrywu bardzo często usłyszysz, że dziewczyna nie rozdaje numeru na prawo i lewo, czy coś w tym stylu – musisz radzić sobie w takich sytuacjach, by skutecznie odeprzeć takie oskarżenia. Możesz np. powiedzieć że nie jest wcale tak jak ona uważa, a że zaproszenie na kawę miało być rewanżem za pomoc w ustaleniu trasy przemieszczania się autobusu. W wolnej chwili sam pomyśl co mógł byś powiedzieć dziewczynie, gdyby ta powiedziała by Ci, że: „nie rozdaje numeru na prawo i lewo”.

 

Jak poderwać dziewczynę / kobietę na dyskotece? Nie jestem ekspertem z dziedziny podrywu, więc podaje ci tylko moje amatorskie metody, które jak chcesz możesz w miarę możliwości wypróbować. Pamiętaj, że by stwierdzić, że dana metoda jest zła, czy też dobra – to musisz wykonać przynajmniej 10 prób. Jednym z najprostszych sposobów, by poderwać dziewczynę na dyskotece jest tańczenie obok niej, gdy dziewczyna zwróci na ciebie uwagę, a przy tym nie odejdzie to znaczy, że akceptuje to, że tańczysz obok niej. Po piosence, albo dwóch, możesz się zapytać, czy idzie się czegoś z tobą napić – pytanie jak sam widzisz nie jest wcale skomplikowane. Wiadome jest, że zawsze lepiej ubrać się przyzwoiciej idąc do takiego klubu niż wyglądasz na co dzień. Kilka minut na solarium na pewno nie zaszkodzi – oczywiście mówię tu o nabraniu lekko śniadego koloru skóry, a nie brązowego. Poza tym wbrew pozorom fryzura jest bardzo ważna. Najlepiej chodzić ciągle do tej samej fryzjerki. Jeśli włosy na to pozwalają to można delikatnie wysmarować je żelem, albo pianką do włosów. Uwieńczeniem powinny być dobre perfumy, które w niewielkiej ilości można użyć - zapach również jest bardzo ważny.

 

Jak poderwać dziewczynę / Jak poderwać kobietę w pracy? Model podrywu jest bardzo zbliżony do tego z podrywu na uczelni, a może nawet jeszcze bardziej restrykcyjny. Do pracy nie przychodzisz zaczepiać innych pracownic, tylko wykonywać obowiązki, które zostały Ci przydzielone. Jak jakaś dziewczyna / kobieta Cię polubi to sama będzie zagadywać do Ciebie i się uśmiechać – wtedy masz drogę wolną. Zapytaj się czy jutro po pracy nie pójdzie się z Tobą napić się czegoś. Staraj się unikać randek z dziewczynami, które są wyżej w hierarchii firmy – jak coś będzie nie tak to Ty lecisz pierwszy ze stanowiska. Jak poderwać dziewczynę / Jak poderwać kobietę w pracy, nie należy więc do zadań najprostszych. Czasem ktoś może się po prostu do nas uśmiechać bo czuje sympatię a nie miłość – o tym musimy zawsze pamiętać.

 

Jak poderwać dziewczynę / Jak poderwać kobietę w sanatorium? Priorytetem bycia w sanatorium jest oczywiście leczenie i przywracanie sił witalnych, jednak również i w takim miejscu można kogoś poznać. Bardzo pomocny podczas podrywu w sanatorium może być nasz laptop z dużą ilością ciekawych filmów z polskim lektorem. Wtedy też podchodzisz do dziewczyny, którą już chociaż troszkę znasz i pytasz się czy nie miała by ochoty czegoś obejrzeć – bo masz dużo interesujących filmów. Jeśli się zgodzi, to szybko rozpoznaj jakie filmy ona lubi i w nocy szybki transfer plików z tymi filmami, oczywiście chodzi o ten gatunek filmów, które się jej podobają. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że następnego dnia jak jej zaproponujesz jakiś film z gatunku, które ona lubi – to znowu obejrzysz z nią film. Po kilku takich sesjach połóż delikatnie rękę na jej ramieniu – niby że przypadkowo, zobaczysz jak zareaguje. Jeśli wszystko będzie ok – to droga wolna. Następnego dni zrób to sam, a później spróbuj ją pocałować, ale tylko w usta. Jak zaskoczy to wszystko jest ok, a jeśli nie to sytuacja jest spalona. Pamiętaj, że czasem kilka dni może trwać zanim zamienisz z nią słowo sam na sam. Musisz obracać się w tej grupie osób co ona. Wtedy łatwiej Ci będzie nawiązać z nią kontakt. Jak poderwać dziewczynę / Jak poderwać kobietę w sanatorium? Jak już uda ci się nawiązać z nią jakieś relacje to od razu próbuj zdobyć jej numer telefonu. Wtedy też będziesz mógł z nią troszkę popisać przed snem, a jeśli nie to chociaż wysłać sms'a na dobranoc. Jeśli okaże się, że ona nikogo nie ma to można się pokusić o jakiś mały romansik – kto wie? Może się jednak zdarzyć w tej i w wielu innych sytuacjach w Twoim życiu, że dziewczyna da Ci numer telefonu do siebie, będzie regularnie pisać z tobą, a później nagle z dnia nadzień przestanie się odzywać. Ma do tego prawo i trzeba to uszanować – grunt to zbyt szybko się nie zakochiwać, a nieco więcej o tym: jak się odkochać w naszym poddziale w dziale randka i podryw.

 

Jak poderwać dziewczynę / Jak poderwać kobietę na portalu randkowym bądź na czacie Internetowym? Próbowanie swoich sił w podrywaniu na portalach randkowych i czatach Internetowych, wydaje się być bardzo dobrą opcją dla osób, których najmocniejszą stroną nie jest podrywanie bądź uwodzenie w tak zwanym „realu”. Zaletą Internetu jest również to, że mamy o wiele więcej szansy by kogoś poznać niż jest to w rzeczywistości realnej. Wystarczy zarejestrować się na kilku portalach randkowych, a dla relaksu zalogować się na czacie Internetowym. Jak poderwać dziewczynę '/ Jak poderwać kobietę w Internecie, nie zawsze jednak jest takie łatwe, a ciągle rosnąca ilość dziewczyn i kobiet, które nawet nie zareagowały na odzew z naszej strony, czasem może nieco pogrążyć. Pamiętaj więc na początku, że dosyć często będziesz olewany, a dziewczyny i kobiety będą (być może) zajęte konwersacją z kimś innym, kimś, kto wcześniej do niej napisał, a rozmowa jej się spodobała. Portale randkowe i czaty Internetowe, prześcigają się by wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, jednak i tak nie zawsze się im to udaje. W każdym bądź razie w Internecie każdy może się zaprezentować tak by nasza mowa ciała i komunikacja niewerbalna w jak najlepszy sposób odzwierciedlała nasze zaangażowanie w poszukiwanie drugiej połówki. Z drugiej jednak strony, nie powinniśmy zbytnio naginać rzeczywistości, gdyż jeżeli wstawimy zdjęcie w ładnej koszuli na nasz profil, a na randkę przyjdziemy w T-shirt'cie, będzie to oznaczać, że nie jesteśmy do końca fair wobec osoby, która postanowiła spędzić z nami czas na randce, zamiast umówić się z kimś innym. Być może najwyższa pora by zacząć się troszkę lepiej ubierać i dbać o siebie: (wygląd i styl). Każda kobieta woli zadbanego fajnego mężczyznę niż spoconego i nieostrzyżonego herosa. Jak poderwać dziewczynę / jak poderwać kobietę na czacie Internetowym bądź portalu randkowym? Przede wszystkim musisz uwierzyć, że w końcu uda Ci się zdobyć kobietę z którą będziesz chciał jakiś czas „potańcować” - jeśli nie być z nią nawet do końca waszych dni. Na początku rozmowy przez aplikację randkową bądź czatową spróbuj się jej zapytać co robi w tak pochmurny dzień? / co robi w tak słoneczny dzień? Próbuj też innych tekstów. Na portalach randkowych możesz dodać, że zauroczyło Cię jej zdjęcie. Jeśli „fryzjer” już był zaliczony i kupiłeś sobie jakąś fajną koszulę to napisz coś z pazurkiem np.: chciałbym zrobić dziś coś ciekawego. Spróbuj popisać z większą ilością osób – wtedy też zaczniesz zbierać doświadczenie które na przestrzeni czasu sprawi, że być może będziesz specjalistą od podrywania przez Internet. Ja osobiście miło wspominam randki z dziewczynami z którymi umówiłem się przez czat, czy też portal randkowy. Spróbuj i Ty.

 

Jak poderwać dziewczynę / kobietę dzięki swatance?

 

Jak poderwać dziewczynę / kobietę dzięki naszym znajomym? Wbrew pozorom to jeden z najprostszych sposobów na poderwanie dziewczyny. Wystarczy się zapytać naszej dobrej koleżanki lub kolegi, czy osoba którą widzieliście z nim, ma kogoś oraz to czy mogłaby dyskretnie się podpytać, czy "ty" chodź w małym stopniu się jej podobasz. Gdy odpowiedź będzie pozytywna, to znaczy, że można zaaranżować niby przypadkowe „spotkanie” - na którym lepiej się poznacie (wymienicie się numerami telefonów, facebook'iem). Później już jak sam się zorientujesz, samodzielnie będziesz musiał stworzyć relacje, które będą między wami się pojawiały. Szansa że zostaniecie parą jest dosyć duża, gdyż sam fakt, iż jesteś z bliskiego kręgu jej znajomych, podnosi rangę tego, że można ci zaufać.

 

Ogłoszenia towarzyskie: są to spotkania sponsorowane jeśli z różnych względów nie możesz lub nie masz czasu poderwać dziewczyny.

 

 

 

Ciąg dalszy w przygotowaniu. Wskazówki traktuj tylko pomocniczo. CDN - zapraszam do regularnych odwiedzin portalu.

Materiał w przygotowaniu. Jeśli jest ktoś chętny, a przy tym studiuję dziennikarstwo, kulturoznawstwo bądź psychologię, to polecam bardzo ciekawy temat na pracę dyplomową, mianowicie: "Jak poderwać dziewczynę". Można by było zrobić z tego pracę badawczą, a wnioski z wyników badań przeprowadzonych na próbie od 100 do 300 dziewczyn zaprezentować innym zmagających się z problemem poszukiwania swojej drugiej połówki. Jedno z pytań, które student mógł by zadawać przypadkowym jak i znajomym dziewczynom, mogło by brzmieć następująco:

- Czy jest coś, co obcy facet mógł by zrobić, żeby dostać do ciebie numer telefonu?

- Co robisz jak podoba ci się jakiś chłopak?

- Ideałów chyba nie ma, ale jak powinien wyglądać twój wymarzony facet?

 

Autor: Roland Drmla

Spodobały ci się materiały? Polub nasz funpage na facebook'u i powiedz, jak Ty poderwałeś dziewczynę - możesz komuś pomóc: Komunikacja Niewerbalna